Zostań partnerem projektu ODKRYJ BESKID

Jakie są korzyści z partnerstwa?

Korzyści może być wiele, ponieważ do każdego będziemy starać się mieć indywidualne podejście. Projekt będzie na żywo weryfikowany przez potrzeby rynku i odbiorców.  Tworzymy projekt internetowy oraz wdrażamy realne działania na rzecz pozytywnej promocji Beskidu Sądeckiego i podmiotów tworzących szeroko rozumianą infrastrukturę turystyczną. Działamy w oparciu o wizualną warstwę prezentacji, poprzez serwis internetowy (w przyszłości ze spacerami wirtualnymi), social media, wystawy galeryjne i plenerowe, unikalne produkty i usługi przewodnickie.
Dopasowując dobór prezentacji do charakteru wydarzeń i akcji promocyjnych w internecie, chcemy promować dobre produkty i usługi związane z Beskidem Sądeckim. Będziemy tworzyć tablice informacyjne i wystawowe, (oraz projektować wystawy) foldery, promocyjne, pocztówki, kalendarze, plakaty i wiele innych profesjonalnych form prezentacji dla potrzeb pozytywnego promowania naszych terenów. Uruchamiamy również największy bank fotografii regionalnej w Polsce, z ponad 5000 gotowych do użycia fotografii z regionu Beskidu Sądeckiego. Serdecznie zapraszamy do współpracy nowych partnerów biznesowych.

Realne działania i korzyści dla partnerów:

  • Opis działalności partnera w naszym serwisie www oraz jej promocja w social media
  • Dostęp do materiałów premium na prefernecyjnych warunkach (Fotografie, teksty, tablice wystawowe, materiały promocyjne Beskidu Sądeckiego, dystrybuowane w miejscach obsługi turystyki) – Prace nad tym systemem sa jeszcze w toku
  • Oznaczanie w postach w cotygodniowych postach merytorycznych na facebook i w blogu na www. – Odnośniki i opisy partnerów na www i facebook w codziennych postach
  • “Odznaka Odkrywców Beskidu” – Konkursy z nagrodami od partnerów mającymi na celu współpromocję partnera
  • Oznaczenia partnera na cyklicznych wystawach regionalnych i ogólnopolskich (Roll-up, wybrane tablice wystawowe oraz wymienianie nazwy marki podczas wernisaży i prelekcji)

Czy będzie mnie to coś kosztować?

NIE.

 

Samo partnerstwo projektu w wersji standardowej nigdy nie będzie płatne. Jeśli pojawią się produkty i usługi typu Premium, będziecie każdorazowo o tym informowani i decydowali, czy chcecie brać udział w konkretnej akcji czy płatnym działaniu promocyjnym.

Co zrobić żeby zostać naszym partnerem:

 

Prześlij logotyp Twojej działalności, i odpowiedz krótko na poniższe pytania:

 

  • Czym się zajmuje Twoja firma/miejsce?

  • Jaki jest typ Twojej działalności – obiekt noclegowy, kulinaria, atrakcja turystyczna, inne (jakie?)

  • Opisz czym się wyróżnia Twoja firma/miejsce (np. lokalizacja, świetna kuchnia itp.)

  • Jaki ma wkład w promocję regionu Sądeckiego (np. obsługuje x gości rocznie, współpracuje z gminą turystyczną itp.)